Послуги

 • когнітивно-поведінкова терапія
 • схема-терапія
 • діалектична поведінкова терапія
 • ACT (терапія прийняття і відповідальності)
 • майндфулнесс-орієнтована терапія
 • емоційно сфокусована терапія

 • первинна діагностична консультація
 • індивідуальна консультація, психотерапія (очно, онлайн)
 • сімейна психотерапія (очно, онлайн)
 • групова психотерапія (очно, онлайн)
 • груповий тренінг навичок DBT (діалектична поведінкова терапія)
 • семінари, тренінги

Проблеми можуть виникнути у кожної людини, причому деякі з них мають виключно психологічне Походження. Щоб їх ефективно вирішити, доцільно звернутися до психолога. Це нормальна практика в більшості цивілізованих країн. Подібне рішення дає можливість подолати психологічні проблеми, відновитися, повернутися до бажаної якості життя. На послуги психолога Київ ціна може бути цілком адекватною, якщо звернутися в перевірений центр, в якому використовуються науково доведені методи терапії. Ми пропонуємо гармонійне поєднання цін і якості для всіх клієнтів.

Кваліфіковані послуги психолога в Києві

У такому великому місті кількість людей, які потребують кваліфікованої допомоги, постійно зростає. Відповідно потрібно просто звернутися до перевірених фахівців, щоб отримати послуги з гарантією якості та ефективності. Наш сучасний центр володіє для цього відповідними можливостями та ресурсами. Тому можна буде розраховувати на такі переваги:

 • Якість кожної окремо взятої послуги.
 • Кваліфіковані психологи, перевірені методи терапії.
 • Попередні діагностичні консультації та т. д.

Адекватна вартість послуги психолога в нашому центрі стає додатковою перевагою до високої якості. Можна розраховувати на ідеальне співвідношення між якістю і вартістю психологічних послуг. Для цього центр робить все можливе, що дозволяє розраховувати клієнтам на досягнення поставлених цілей.

Основні види послуг психологічного центру та їх особливості

В основі роботи нашого центру лежать унікальні принципи, які гарантують клієнтам безумовну якість і максимальну надійність без компромісів. На послуги психолога ціни в нашому центрі сформовані з урахуванням адекватного співвідношення доступності та рівня професіоналізму наших фахівців. Основні методи терапії, які ми використовуємо в нашій роботі: відзначити когнітивно-поведінкова, схема-терапія, майндфулнесс-орієнтована, емоційно фокусована, діалектична поведінкова, терапія прийняття і відповідальності та сфокусована на співчутті терапія. Кожен метод володіє особливостями, але всі вони довели свою ефективність в результаті проведення безлічі досліджень.

Послуги можуть знадобитися людям різного віку. Тому дитячий психолог послуги якого можна отримати у нас, поступово стає одним з найпопулярніших напрямків в даній сфері. У дітей можуть виникати різні психологічні проблеми через навчання, спілкування з ровесниками, батьками та в інших ситуаціях. Важливо якомога швидше отримати кваліфіковану допомогу, щоб запобігти розвитку подальших ускладнень.

У нашому центрі пропонує послуги психолога для лікування ряду розладів і психологічних проблем. Серед основних можна відзначити допомогу в подоланні фобій, панічних атак, депресій, генералізованої тривоги, соціальної тривоги, посттравматичного стресового розладу, емоційної нестійкості, безсоння, проблеми регуляції злості, труднощі у взаєминах, і т. д. Кожна послуга відповідає сучасним стандартам якості, а отримати її неймовірно просто за допомогою компетентних професіоналів.

Кваліфікований психолог вартість послуг якого може залежати від різних параметрів, може надати грамотну підтримку всім клієнтам. Існує безліч різновидів розладів, які знижують якість життя багаторазово. Визначити тип розладу, виявити його підтримуючі цикли та повернути людині якість життя дозволяє терапія і психологічна підтримка, яку можна отримати в нашому центрі.

Запишіться на консультацію прямо зараз
надішліть запит і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом