Отзывы

Помогло! Справился с депрессией за 4 сеанса. Рекомендую.

Олег

По рекомендации друга пришел в центр КПТ и попал к Ольге Астаховой. До этого ходил только на парный сеанс к гештальт терапевту и был не очень доволен, так как не чувствовал долгосрочных изменений. Мы могли обсудить текущую проблему, но глобальных изменений я не видел.
Когда пошел к Ольге, она рассказала мне про подход КПТ и мне он сразу больше понравился, так как он более логичен, последователен и более нацелен на глобальное решение проблем, что мне очень понравилось, так как этого очень не хватало в гештальт терапии. Я не могу сказать что за короткий срок сразу стало жить лучше, но я уже вижу изменения и решение своих проблем, с которыми я приходил изначально. Так-же, заметил что Ольга часто попадала прямо в точку и давала именно ту информацию, которая нужна была мне в текущей ситуации.
В целом, текущими результатами терапии я доволен. Сейчас я решил взять перерыв, чтобы отдохнуть и обработать полученные знания и навыки, а потом вернуться с новыми запросами.

Андрей

Дуже вдячна психологу за допомогу з панічними атаками! Ця проблема турбувала мене довго. Сподобалося, що зрозуміло, що ми робимо на сенсах, є вправи, з тривогою взагалі стало легше

Марія

Все понравилось: грамотность специалиста, вовлечение в процесс, тактичность.
Буду пользоваться услугами дальше

V.M.

Этот центр КПТ посоветовали мне мои сёстры, которые успешно прошли курс терапии у двух разных терапевтов. Своего терапевта я выбирала сама, позвонила в центр в кризисной ситуации и записалась к первому доступному по времени. Я обратила внимание, что Анна также занимается трудностями професссионального самоопределения (что для меня очень актуально) и окончательно решила попробовать поработать с этим специалистом. Анна  расположила меня с первой сессии, была очень дружелюбной, открытой и сопереживающей. С Анной мы практикуем разные техники под, которые подходят под мой запрос, даёт домашние задания и с пониманием относится к гибкости нашего графика работы. И несмотря на то что она меня младше, у меня появилось много доверия к Анне как к профессионалу.

Ольга

Хочу выразить благодарность сотрудникам центра, за помощь в преодолении депрессии!
Здесь работают отличные специалисты, профессионалы своего дела! Специалисты которые помогают людям справляться со своими проблемами и трудностями, помогают исцелить душевные раны!
Особую благорность хочу выразить Анне Явтушкевич!🙏☺️

Мария

Дякую Центру КПТ за допомогу і моїй терапевтці Ользі А. за підтримку і співпереживання у складному періоді життя.
Це були 5 міс. і 22 сесії, які кардинально перезавантажили моє 35-річне життя, та 750 найкраще вкладених у себе доларів:))) (Так всім тепер і рекламую терапію).
Психотерапія — це дуже енергоємно, але сильно покращує якість життя. Це як ніби ти все життя ходеш зі зв’язаними ногами, а тут раптом їх розв’язують, і тепер можна не падати на тих самих місцях, і навіть бігти! Єдина проблема, яка може виникнути, це вирішити, куди йти і бігти, але це питання іншого порядку:) (у мене поки з цим ок).
Дякую Центру за те, що він є, і тому, хто його організував. У ту хвилину, коли я вирішила записатися на першу сесію, це було єдине місце, про яке я знала, і відгук, який я мала, був «вони лікують по протоколах, можеш записуватися до кого завгодно». Так і зробила, і все справдилося, та вийшло якнайкраще. Тепер навіть не уявляю, що було би, якби я випадково потрапила до іншого терапевта:)
Дякую за підтримку і розуміння, за вміння поставити питання, яке влучає у най…болючіше місце (тепер я часто замість того, щоб радити свою пораду комусь, питаю «І що ти збираєшся з цим робити?»), за вміння не сміятися одразу:)) і терплячість у підтримці чужого духовного зростання, за баланс між керувАнням і спрямОвуванням (дякую, що першого було мало, а друге — саме таке і тоді, коли треба. Як Ви це робите?;)).
Це були п’ять місяців інсайтів про себе і про світ, і про себе в світі. Часом було страшно — бачити своїх демонів і зустрічатися з ними при світлі (і ще комусь показувати:)), часом я була зла на себе, часом соромилася і хотіла сховатися, двічі вважала, що вже досягла в терапії всього, тому можна завершувати (і обидва рази «раптом» на наступній сесії робила такі відкриття про себе, ніби знайшла кімнату, про яку не знала — а завершилося все несподівано і незаплановано:)), часто було натхненно і радісно. І смішно.
Дякую.
Сподіваюся, наступна криза не скоро:) Принаймні, не раніше 42:)) Піду насолоджуватися життям (виявляється, так можна було).

Юкка

Напишите свой отзыв

rating fields
Запишитесь на консультацию прямо сейчас
отправьте запрос и наш администратор свяжется с Вами в ближайшее время